Bedankt Gilbert & Guy. Thanks a lot Gilbert & Guy
2013/5/20 Guy Vanvuchelen <guido.vanvuche...@pandora.be> > Ik heb de wijde omgeving van Tienen nagekeken. Op een paar gevallen na, > die ik niet ken, is het aangepast.**** > > ** ** > > ** ** > > Guy Vanvuchelen**** > > ** ** > > *Van:* Gilbert Hersschens [mailto:gherssch...@gmail.com] > *Verzonden:* maandag 20 mei 2013 11:25 > *Aan:* OpenStreetMap Belgium > *Onderwerp:* Re: [OSM-talk-be] historic=monument**** > > ** ** > > Ik heb de pagina > http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Template:NL:How_to_map_a:M#Monument al > even aangepast.**** > > ** ** > > Gilbert**** > > ** ** > > 2013/5/20 Marc Gemis <marc.ge...@gmail.com>**** > > Apparently, the tag historic=monument is used incorrectly in a lot of > cases.**** > > According to http://wiki.openstreetmap.org/wiki/CheckTheMonuments (in > German) and the OSM definition, it should only be used if the following > conditions are fulfilled:**** > > ** ** > > a) a large construction (e.g. a building)**** > > b) you should be able to walk in/on/through it**** > > c) dedicated to a person or an event**** > > ** ** > > this means that we won't have many monuments in Belgium, and we should > retag them. Some examples (also see > http://wiki.openstreetmap.org/wiki/CheckTheMonuments for more examples)*** > * > > ** ** > > a) for smaller items remembering persons: historic=memorial**** > > b) any other historic tag, such as building, yes, tank, castle,...**** > > c) man_made=windmill, watermill and historic=yes**** > > d) for items protected by the government: heritage=4 + additional tags.*** > * > > ** ** > > Using http://geschichtskarten.openstreetmap.de/monuments I have been > retagging some objects, and will continue to do so, but sometimes I have no > idea what the item is. Maybe there is someone interested in this material > that wants to do this too ?**** > > ** ** > > ** ** > > ** ** > > Blijkbaar wordt de tag historic=monument veel gebruikt, maar gewoonlijk > voor de verkeerde redenen. Volgens de wiki and de makers van gesichtskarten > mag de tag enkel gebruikt worden indien aan de volgende eisen voldaan is > (zie ook http://wiki.openstreetmap.org/wiki/CheckTheMonuments (Duits))**** > > ** ** > > a) een grote constructie (bv. een gebouw)**** > > b) je moet er in/op/door kunnen wandelen**** > > c) het moet opgericht zijn te nagedachtenis van een persoon of een > gebeurtenis.**** > > ** ** > > Indien dit niet het geval is moet je een andere tag gebruiken. Zie ook > http://wiki.openstreetmap.org/wiki/CheckTheMonuments voor andere > voorbeelden**** > > ** ** > > a) kleinere objecten ter nagedachtenis van persoon/gebeurtenis: > historic=memorial**** > > b) andere waarden voor de historic tag zoals yes, building, tank, castle, > ...**** > > c) voor "beschermde monumenten" heritage=4 + verdere beschrijving van het > item**** > > hiervoor kan je ook de BENELUX presets voor JOSM gebruiken**** > > d) man_made=windmill, watermill, ...**** > > ** ** > > Je vindt alle historic monumenten op > http://geschichtskarten.openstreetmap.de/monuments , op het hoogste > zoomniveau zie je enkel aantallen, bij het inzoomen zie je de individuele > items. De voorbije dagen heb ik er al een aantal gewijzigd, maar soms is er > gewoon te weinig informatie om te weten hoe het moet gecorrigeerd worden. > Dus als je niet weet wat doen op deze regenachtige, herfstige meidag ... > Kijk eens of er bij jouw in de buurt geen "monumenten" staan.**** > > ** ** > > m.**** > > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be**** > > ** ** > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be > >
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be