Nice job, Gilbert ! At this moment, there are no monuments left in the Provinces Antwerpen and Limburg (above the line Brussels-Leuven).
m 2013/5/22 Gilbert Hersschens <gherssch...@gmail.com> > De duitstalige pagina is intussen naar het Engels vertaald (dan hebben > niet-Vlamingen er ook wat aan). > http://wiki.openstreetmap.org/wiki/CheckTheMonuments > > Gilbert > > > 2013/5/20 Marc Gemis <marc.ge...@gmail.com> > >> Bedankt Gilbert & Guy. Thanks a lot Gilbert & Guy >> >> >> 2013/5/20 Guy Vanvuchelen <guido.vanvuche...@pandora.be> >> >>> Ik heb de wijde omgeving van Tienen nagekeken. Op een paar gevallen na, >>> die ik niet ken, is het aangepast.**** >>> >>> ** ** >>> >>> ** ** >>> >>> Guy Vanvuchelen**** >>> >>> ** ** >>> >>> *Van:* Gilbert Hersschens [mailto:gherssch...@gmail.com] >>> *Verzonden:* maandag 20 mei 2013 11:25 >>> *Aan:* OpenStreetMap Belgium >>> *Onderwerp:* Re: [OSM-talk-be] historic=monument**** >>> >>> ** ** >>> >>> Ik heb de pagina >>> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Template:NL:How_to_map_a:M#Monumental >>> even aangepast. >>> **** >>> >>> ** ** >>> >>> Gilbert**** >>> >>> ** ** >>> >>> 2013/5/20 Marc Gemis <marc.ge...@gmail.com>**** >>> >>> Apparently, the tag historic=monument is used incorrectly in a lot of >>> cases.**** >>> >>> According to http://wiki.openstreetmap.org/wiki/CheckTheMonuments (in >>> German) and the OSM definition, it should only be used if the following >>> conditions are fulfilled:**** >>> >>> ** ** >>> >>> a) a large construction (e.g. a building)**** >>> >>> b) you should be able to walk in/on/through it**** >>> >>> c) dedicated to a person or an event**** >>> >>> ** ** >>> >>> this means that we won't have many monuments in Belgium, and we should >>> retag them. Some examples (also see >>> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/CheckTheMonuments for more examples)* >>> *** >>> >>> ** ** >>> >>> a) for smaller items remembering persons: historic=memorial**** >>> >>> b) any other historic tag, such as building, yes, tank, castle,...**** >>> >>> c) man_made=windmill, watermill and historic=yes**** >>> >>> d) for items protected by the government: heritage=4 + additional tags.* >>> *** >>> >>> ** ** >>> >>> Using http://geschichtskarten.openstreetmap.de/monuments I have been >>> retagging some objects, and will continue to do so, but sometimes I have no >>> idea what the item is. Maybe there is someone interested in this material >>> that wants to do this too ?**** >>> >>> ** ** >>> >>> ** ** >>> >>> ** ** >>> >>> Blijkbaar wordt de tag historic=monument veel gebruikt, maar gewoonlijk >>> voor de verkeerde redenen. Volgens de wiki and de makers van gesichtskarten >>> mag de tag enkel gebruikt worden indien aan de volgende eisen voldaan is >>> (zie ook http://wiki.openstreetmap.org/wiki/CheckTheMonuments (Duits))** >>> ** >>> >>> ** ** >>> >>> a) een grote constructie (bv. een gebouw)**** >>> >>> b) je moet er in/op/door kunnen wandelen**** >>> >>> c) het moet opgericht zijn te nagedachtenis van een persoon of een >>> gebeurtenis.**** >>> >>> ** ** >>> >>> Indien dit niet het geval is moet je een andere tag gebruiken. Zie ook >>> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/CheckTheMonuments voor andere >>> voorbeelden**** >>> >>> ** ** >>> >>> a) kleinere objecten ter nagedachtenis van persoon/gebeurtenis: >>> historic=memorial**** >>> >>> b) andere waarden voor de historic tag zoals yes, building, tank, >>> castle, ...**** >>> >>> c) voor "beschermde monumenten" heritage=4 + verdere beschrijving van >>> het item**** >>> >>> hiervoor kan je ook de BENELUX presets voor JOSM gebruiken**** >>> >>> d) man_made=windmill, watermill, ...**** >>> >>> ** ** >>> >>> Je vindt alle historic monumenten op >>> http://geschichtskarten.openstreetmap.de/monuments , op het hoogste >>> zoomniveau zie je enkel aantallen, bij het inzoomen zie je de individuele >>> items. De voorbije dagen heb ik er al een aantal gewijzigd, maar soms is er >>> gewoon te weinig informatie om te weten hoe het moet gecorrigeerd worden. >>> Dus als je niet weet wat doen op deze regenachtige, herfstige meidag ... >>> Kijk eens of er bij jouw in de buurt geen "monumenten" staan.**** >>> >>> ** ** >>> >>> m.**** >>> >>> >>> _______________________________________________ >>> Talk-be mailing list >>> Talk-be@openstreetmap.org >>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be**** >>> >>> ** ** >>> >>> _______________________________________________ >>> Talk-be mailing list >>> Talk-be@openstreetmap.org >>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >>> >>> >> >> _______________________________________________ >> Talk-be mailing list >> Talk-be@openstreetmap.org >> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >> >> > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be > >
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be