2016-12-08 9:46 GMT+01:00 Karel Adams <fa348...@skynet.be>: > Overigens: hoe kan ik checken dat het correct is opgenomen? Is er een > renderer of routeplanner die met deze info rekening houdt?
I hoopte dat OsmLaneVisualizer [1] het zou ondersteunen. Bijna ale denkbare forward/backward tags zijn ondersteund [2], maar maxweight niet. Misschien kan je de maker contacteren [3] om dit ook te ondersteunen ? Deze kerel [4] is dan weer bezig met OpenTransportkarte en (vluchtig doorgenomen) spreekt over maxweight:forward en :backward. als maxweight:forward=3.5 is vraagt hij wel om maxweight:backward=none te vermelden. (Zijn pagina is in het Duits) Het is me nog niet duidelijk of zijn tool het nu ondersteund. mvg m [1] http://osm.mueschelsoft.de/cgi-bin/render.pl?wayid=352062904&start=1&country=be [2] https://github.com/mueschel/OsmLaneVisualizer#interpreted-tags [3] https://github.com/mueschel/OSMLaneVisualizer [4] https://wiki.openstreetmap.org/wiki/User:Win32netsky#maxweight_.26_maxheight _______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be