Er is ook geen formule nodig. Gewoon omrekenen naar decimale graden is
voldoende. (Fout is volgens Wiki maximum 65 cm.)
Zie
https://nl.wikipedia.org/wiki/Europees_Terrestrisch_Referentiesysteem_1989
Mvg Gerard
Philippe Casteleyn wrote:
Het eerste wat ik op een plan zou zetten is een planimetrisch punt.
Ik heb er eentje langs het kanaal in Schiplaken op kaart gezet.
De coordinaten N 50°59'24.3304" E 4°31'59.1629" van het punt zijn
in ETRS 1989. JOSM ken dat niet en ik heb dan maar de
projectiemethode WGS84 gebruikt. Er zou een halve meter verschil
kunnen op zitten. Ik heb niet geconverteerd, ik heb ook niet te lang
naar een formule gezocht. Ik denk dat de x en y van Lambert 2008 ook
niet kan.
De nodige link vindt u bij de OSM node
http://www.openstreetmap.org/node/4557537344#map=17/50.98966/4.53277&layers=D
Planimetrische kerktorens op OSM zetten heeft volgens mij weinig zin.
Wat wel nuttig kan zijn is de grote signalisatie voor ondergrondse
leidingen.
------------------------------------------------------------------------
_______________________________________________
Talk-be mailing list
Talk-be@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be
_______________________________________________
Talk-be mailing list
Talk-be@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be