Kde se nachází adresář .josm abych ho mohl přejmenovat. Používám windows XP > ------------ Původní zpráva ------------ > Od: Kubajz <kub...@kbx.cz> > Předmět: Re: [Talk-cz] dotaz na poslední verzi JOSM > Datum: 18.2.2009 18:50:46 > ---------------------------------------- > Ahoj, > > v pripade problemu je dobre vzdy nejprve uplne odstranit nastaveni ze > starsi verze (staci prejmenovat adresar .josm nebo na windows jinde - > nevim kde) a vyzkouset, jestli se to opravdu chova spatne nebo jestli je > to chyba v nacitani konfigurace ulozene ve starsi verzi. Nekolikrat se > mi uz stalo, ze to bylo timhle zpusobene. > > K > > Zdeněk Pražák napsal(a): > > Dnes jsem si stáhl verzi JOSM 1425 > > Při pokusu o editování mapy při zapnutém nástroji Kreslení uzlů se mi však > začaly ukládat jednotlivé body nespojené čarou. > > Co mám nastavit, abych získal původní chování, při kterém se jednotlivé uzly > spojovaly. > > Děkuji Pražák > > > > > > > _______________________________________________ > > Talk-cz mailing list > > Talk-cz@openstreetmap.org > > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz