> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Featured_images > kliknout na edit u czech u vybraneho tydne > > (ovsem jak tak pozoruju thread tak predelavaci cz na cs to mozna cele > rozbiji:), zatim to funguje pekne, zajimave ze dokud sem to neudelal, > tak nikomu nevadilo ze to vubec neni, ale jak sem to udelal, tak si > hned vsimli, ze je to spatne, nebot tam ma byt s misto z, jako by to > nebylo uplne jedno:)
Tedy, nerad bych zněl jako potrefená husa, ale jako první „předělávač cz na cs“ jsem se v tomto threadu objevil až _poté_, co si zde jzvc stěžoval na nefunkčnost toho, co právě přeložil předpokládám přesně prostřednictvím odkazu na této stránce. A překlad na oné stránce <http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Template:Cz:Iotw_text/2009-40> začal na hlavní straně fungovat _až ve chvíli_, kdy jsem hlavní stranu opravil <http://wiki.openstreetmap.org/wiki/?diff=349249> (do té doby se totiž hledal jinde než na místě odkazovaném z oné výše uvedené stránky). O žádné přesuny z cz na cs či naopak jsem se nepokoušel a jediný Jezevcem provedený pokus bude IMHO muset být stejně smazán, protože nic moc neřeší. -- Petr Kadlec / Mormegil _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz