Jinak na <http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Nominatim> je popsáno, jak se dají výsledky hledání stahovat v XML, což by bylo ideální pro další použití v různých aplikacích. Akorát se mi nepodařilo získat všechny výsledky pro nějakou oblast.
On Wed, 11 Nov 2009 21:12:10 +0100, jzvc <j...@tpfree.fdns.net> wrote: > Potvrzuju, pocita to nejspis (spravne) z hranic. > Test proveden hledanim Rtyně nad Bílinou > http://nominatim.openstreetmap.org/details.php?place_id=253868 (ma > definovany administrativni hranice) a Komořany > http://nominatim.openstreetmap.org/details.php?place_id=2003330 (nema > napr okres a ve vypisu taky chybi). Co je zajimave, ze u te Rtyne je > zahrnuto napr Usti (s timto polygonem > http://nominatim.openstreetmap.org/details.php?place_id=1710213), coz > je spatne (cely ten polygon je nesmysl). Ten polygon je nejak > generovany, rozhodne neni v mape. Takze algoritmus zdaleka neni > optimalni. Vypada to, ze pokud jde o administrative, obkresli hranice. > Pokud jde o obec, pokusi se to nejak ? odhadnout. Du zjistit, zda se mu > da nejak predhodit konkretni spravna hranice obce. > > Vidim tam taky jednu chybku ;), v pripade administrative zobrazi mapu > odzoomovanou tak, ze neni nic videt (hranice). > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz -- Petr Dlouhý _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz