>>> Podle wiki ma prednost polygon, je to tak i logicke a na vazbu 1:N jsem >>> mozna narazil, ale spis velice vyjimecne. Panelak kreslim jako N vedle >>> sebe stojicich domu, ostatne v katastru je to stejne. Navrch ten import >>> neni zrovna presny, narazil jsem na nemalo bodu ktere byly i o nekolik >>> domu mimo bod s danym CP v katastru, takze pokud to nekdo rozkresluje na >>> jednotlive domy ... . >>> >> 1:N až tak vyjímečné nejsou, je to skoro každý dům na rohu dvou ulic. >> Import je opravdu leckdy mimo, po nakreslení obrysů domů vždycky >> přetahuji body do správného chlívečku podle katastrální mapy. >> > > Na neco takoveho jsem jeste nenarazil, narozni domy vzdy patrily k > "dulezitejsi" ulici. *** v Brne je to temer kazdy rohovy bytovy dum, CP je totozne, CO rozdilne. A myslim ze to czechaddress plugin v JOSM vzhledem k jeho zdrojovym datum nemuze postihnout.
hanoj _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz