2010/5/30 jzvc <j...@tpfree.fdns.net>: > Dne 30.5.2010 11:57, Jan Masopust napsal(a): > > Taky zdravim, > zas tak jasné to není, protože v map features je jiný popis: > http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cz:Map_Features#Pozemn.C3.AD_komunikace_.28Highway.29 > > -- > masox > > Dne 30. května 2010 11:42 jzvc <j...@tpfree.fdns.net> napsal(a): > > > > Jop, ono to na wiki je na 20ti mistech ;), a navic wiki nestiha sledovat > zmeny tagu. Kazdopadne tuhle > http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Template:Highway:International_equivalence > jsem to prehodil tak, aby to odpovidalo Rakousku/Nemecku a dalsim. Jdu to > prehodit i na vyse uvedenym linku. > > Zdravim, > > celkem by me zajimalo, proc furt nekdo(jestli to tu dotycny cte, tim > lip) prekresluje Rka na Dcka, kdyz to proste neni dalnice. Stejne jako > neni dalnici nove budovany okruh kolem Prahy. Pritom primo existuje tag > pro oznaceni, ze jde o silnici pro motorova vozidla a JOSM to pak > zobrazi zelene s modrym oramovanim. > > Dcko = motorway > Rko = trunk + motorroad=yes > Vicepruhova "jednicka" = trunk > > Nevim co je na tom tak nepochopitelny ? Navic to i odpovida oznaceni v > JOSM. > >
chapu to tak ze silnice pro motorova vozidla, tj. ne dalnice, tj znacka auticka ne mostu, se uz muzou tagovat jako trunk? (cekam na to uz nekolik let;) -- Michal Grézl http://walley.org _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz