Tak teď se mi podařilo vygenerovat 13 konfliktů :-( Něco shnilého je ve státě Dánském. Co s tím zatím nevím.
Marián Dne 21.8.2014 19:11, Zdeněk Pražák napsal(a): > dobře nebudu tedy editovat okrajová pole. > Pokud se týká duplicitních polí tak nevím jak vznikly - do každého > pole jsem klikl jen jednou > Jinak nic zvláštního se nestalo > Díky za opravu > Pražák > > > Dne 21. srpna 2014 18:41 Marián Kyral <mky...@email.cz > <mailto:mky...@email.cz>> napsal(a): > > Divné. > tu jsem včera intenzivně zkoušel a tohle jsem tam neřešil. Nestalo > se něco zvláštního, co by stálo za zmínku? > > Nevím jaký máš styl práce, ale takové to editování přes okraj > stáhnuté oblasti nedělá dobrotu. Akorát na mne vyskákala halda > konfliktů. A taky je potřeba koukat kam klikáš. Bylo tam plno > duplicitně umístěných polí. > > Marián > > > Dne 21.8.2014 18:26, Zdeněk Pražák napsal(a): >> no měla by to být včerejší verze, pošlu ti ji na mail >> Pražák >> >> ---------- Původní zpráva ---------- >> Od: Marián Kyral <mky...@email.cz> <mailto:mky...@email.cz> >> Komu: talk-cz@openstreetmap.org <mailto:talk-cz@openstreetmap.org> >> Datum: 21. 8. 2014 18:18:56 >> Předmět: Re: [Talk-cz] chybové hlášení v josm >> >> >> Uf, uf, uf. Těch bylo. >> Prosím tě. Vzpomeneš si, kterou verzi Traceru máš? >> >> Marián >> >> Dne 21.8.2014 17:12, Zdeněk Pražák napsal(a): >> >> pošlu ti ten soubor přes úschovnu >> Díky >> Pražák >> >> ---------- Původní zpráva ---------- >> Od: Marián Kyral <mky...@email.cz> <mailto:mky...@email.cz> >> Komu: talk-cz@openstreetmap.org >> <mailto:talk-cz@openstreetmap.org> >> Datum: 21. 8. 2014 17:06:05 >> Předmět: Re: [Talk-cz] chybové hlášení v josm >> >> >> Uložit jako soubor, pak to xml otevřít v nějakém >> editoru a smazat všechny výskyty node -58874. >> A nebo to zabal a pošli mi to emailem. Já to udělám a >> pošlu ti to zpátky. Asi tam těch uzlů bude více. >> Někde v pluginu bude chybka, ale zatím nevím, kde přesně. >> >> Marián >> >> Dne 21.8.2014 16:38, Zdeněk Pražák napsal(a): >> >> nahrával jsem pole v okolí Holic v Čechách - >> changeset 24910320. >> Při nahrávání se mi objevila hláška OSM server >> .........api/0.6/ reportoval špatný požadavek >> Chybové hlášení nepřeložené Placeholder node not >> found for reference - 58874 in way 58798 >> >> Zbývá nahrát 3141 objektů. >> co mám dělat abych to mohl donahrát >> Pražák >> >> >> _______________________________________________ >> Talk-cz mailing list >> Talk-cz@openstreetmap.org >> <mailto:Talk-cz@openstreetmap.org> >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >> >> >> _______________________________________________ >> Talk-cz mailing list >> Talk-cz@openstreetmap.org >> <mailto:Talk-cz@openstreetmap.org> >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >> >> >> >> _______________________________________________ >> Talk-cz mailing list >> Talk-cz@openstreetmap.org <mailto:Talk-cz@openstreetmap.org> >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >> >> >> _______________________________________________ >> Talk-cz mailing list >> Talk-cz@openstreetmap.org <mailto:Talk-cz@openstreetmap.org> >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >> >> >> >> _______________________________________________ >> Talk-cz mailing list >> Talk-cz@openstreetmap.org <mailto:Talk-cz@openstreetmap.org> >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org <mailto:Talk-cz@openstreetmap.org> > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz