po 29. 10. 2018 v 13:18 odesílatel majka <majka.zem+t...@gmail.com> napsal: > Co je pak tohle za paskvil, to skutečně netuším. Značení s kilometráží? no resil jsem to ted, kdyz jsem zacal kontrolovat a pravovat tagy. U techto silnicnich jsem nakonec vychazel zhruba z nasledujiciho:
- je tam smer a vzdalenost -> je to rozcestnik 'ala pesi' - je to neco, kdy bych na stejnem miste pro pesi ocekaval rozcestnik -> je to rozcestnik - je to neco, kdy bych na stejnem miste cekal pro pesi jen znaceni -> je to znaceni -> vse ostatni je znaceni obavam se ale, ze je to prilis rozmanite na uplne exaktni rozdeleni, ono to ale asi v realu nebude takovy strasny prusvih. jinak pripominam https://openstreetmap.cz/git/tom.k/Fody/wiki/PhotosExamples, muzu tam pridat nejake dalsi pripady at je na co se odkazovat a je to na jednom miste nejak shrnute. Bye > V těch chybných rozcestnících - tedy konkrétně u exportu gpx - bych byla pro > to, u blíže neurčených rozcestníků (momentálně označených jen id bodu, třeba > n5171260568) přidat do názvu minimálně typ, pokud ho to v OSM má - tj. > hiking/bicycle/ski, takže by to vypadalo nějak takhle <name>n5171260568 > (bicycle)</name> nebo <name>n291205540 (ski)</name> , aby bylo lépe vidět, co > hledat. Na webu si můžu zobrazit podrobnosti, v tom exportu to vidět v > současné době nijak není a může to napovědět v tom, co a kde konkrétně to po > okolí musím hledat. OK, zamyslim ze jestli to nejak jednoduse pujde. _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz