Má to (nejen) v Praze problém, který se tu řešil snad loni v souvislosti s mazací tramvají: ten souběh je paradoxně zmapován čím dál *hůř*: tramvajoví přesně zmapují koleje a odpojí je při té příležitosti od silnice, silniční přesně zmapují pruhy a povrchy a odpojí silnici při té příležitosti od kolejí. Obávám se, že řešení nebylo dosud nalezeno, jen "takhle to prostě je :("
Zdar, Honza Piškvor Martinec st 5. 12. 2018 11:37 odesílatel Tom Ka <tomas.kaspa...@gmail.com> napsal: > Doporucuji mrknout sem: > > http://www.weeklyosm.eu/cz/archives/11010#wn435_18859 > > To vypada jako presne stejny problem. > > Bye > > st 5. 12. 2018 v 11:35 odesílatel Jozef Matejička <matejic...@gmail.com> > napsal: > > > > Ahoj, > > pravidelně se na kolejích na kole vysekám. Proto bych rád obohatil > navigaci Brouter o informace, zda daná cesta je sdílená s tramvají. > > > > Co mám: Importované OSM do PostgreSQL. (Neumím ve Windows, ale to je off > topic) > > > > S čím potřebuji poradit: Jak vydolovat id souběhu a křížení. SQL umím > ale ne spatial Postgis. > > > > Co s tím budu dělat: zveřejním tady navigační data a budu je pravidelně > aktualizovat > > > > Ultimátní cíl: Dostat to do oficiální distribuce. Již 2 věci jsem se mi > podařilo. Ale bude to muset běhat dostatečně rychle. > > > > Děkuji za nasměrování správným směrem. > > > > Jozef > > _______________________________________________ > > Talk-cz mailing list > > Talk-cz@openstreetmap.org > > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > https://openstreetmap.cz/talkcz > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz