Ahoj, napriklad posledni edit
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=92219948 maze spoustu cest, ktere existuji a nekolikrat jsem vetsinu jel, behem posledniho roku, takze urcite v terenu jsou, pokud tam lesaci, nebo nekdo legalni neprojel bagrem. Klidne se tam pojedu podivat, ale podle me na (alespon castecny) revert. Pokud s nim dojdete k nejakemu kompromisu, budu rad. Diky, Jakub On 10/20/20 8:57 PM, Jan Martinec wrote: > Ahoj, > > TL;DR: tady už jsme byli s Klinikou, a s Krymem, a s pěšinami v > ochranném pásmu dráhy, a s tunelem Blanka, a furt stojím za OTGR. > > OpenStreetMap je postavená na popisu světa, jak tam venku fyzicky > existuje: pokud je špatně svět, nespraví se tím, že poškrábeme > zrcadlo. Pokud tam je pěšina, budiž v mapě - pokud se po ní nesmí > jezdit, otagujme ji tak; pokud je to nesprávně popsaný jako cycleway, > opravme to - ale netvařme se, že to zmizí, když se tam nebudeme koukat. > > Mapování zdar, > Honza Piškvor Martinec > > Dne út 20. 10. 2020 20:17 uživatel Vladan Kudláč > <vladankud...@gmail.com <mailto:vladankud...@gmail.com>> napsal: > > Zdravím, kontaktoval jsem uživatele Gorny > <https://www.openstreetmap.org/user/Gourny/>, který provedl 6 > editací, ve kterých maže MTB cesty z databáze OSM. Prý jsou nelegální. > > Zeptal jsem se, jestli zde nejsou aspoň pozůstatky cest a za mě to > vypadá, že trasy v terénu jsou a tedy mazání není oprávněné. Jako > řešení vidím revert nebo změnit tagy na "path". Jak byste to > vyřešili, případně vykomunikovali s Gorny? > > /Dobrý den,/ > > // > > /snažím se smazat všechny ilegální mtb trasy z okolí Brna, > které by tam neměly být. Doufám, že toto chápete a provedenou > změnu schválite./ > > // > > // > > /Zdravím Gourny! Z vašich změn vidím, že mažete velké > množství cest. Jste si jistý, že se tyto cesty v terénu > skutečně nenacházejí a nejsou po nich žádné stopy? Jedině > tehdy je mazání tou správnou volbou./ > > https://www.openstreetmap.org/user/Gourny/history > > -- > Vladan Kudláč > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org <mailto:talk-cz@openstreetmap.org> > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz > > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz
_______________________________________________ talk-cz mailing list talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz