Aga kui mina sain aru teeregistris kirjeldatud ikka relatsioonid, näiteks
kui me vaatame mantee nr 8 Tallin paldiski siis ta algab viruväljakul,
postimaja kõrval, parast läheb pärnu mnt, karli pst, toompuiestee ja ainul
siis paldiski mantee,
ja kõik see võib rahulikult vaadata kardil kuhu on olemas link teerigistri
lehelt.
ja mina juba proovisin siiduda info tee registrist ja OSMist näidis on tee
11191 Rannamõisa tee - PAldiski Mnt, seal on kolm lõigud kus on erinev
kiirus, ja märatud kõik liklus märgid mis teeregistris oli.
http://www.openstreetmap.org/browse/node/610493452
kui on olemas keegi kes huvitatud selles töös võin jätkada liikumist selles
suunas
PS. kardi server annab vastus tee kohta xml kujul:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><wfs:FeatureCollection
xmlns:wfs="http://www.opengis.net/wfs"
xmlns:gml="http://www.opengis.net/gml"
xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance"
xsi:schemaLocation="http://www.opengis.net/wfs
http://schemas.opengis.net/wfs/1.0.0/WFS-basic.xsd"><gml:boundedBy><gml:Box
srsName="EPSG:3301"><gml:coordinates>504466.11 6574849.02 542770.04
6589013.89</gml:coordinates></gml:Box></gml:boundedBy><gml:featureMember><MNTA.MTA_TEED_KOOS><geometry><gml:LineString
srsName="EPSG:3301"><gml:coordinates>542770.04,6589013.89
542741.91,6588994.64 542722.86,6588981.58 542710.69,6588973.24
542705.76,6588969.89 542669.04,6588944.98 542623.59,6588914.13
542614.1,6588907.7 542601.02,6588898.82 542572.56,6588879.81
542557.17,6588869.54 542520.51,6588845.52 542516.13,6588842.65
542500,6588831.92 .....
----- Original Message -----
From: "Jaak Laineste" <j...@nutiteq.com>
To: "'OpenStreetMap Estonia'" <talk-ee@openstreetmap.org>
Sent: Tuesday, November 30, 2010 8:33 PM
Subject: Re: [Talk-ee] trunk vs primary
Just, relatsioon käib harju (et mitte öelda saksa) keskmisel kaardistajal
üle mõistuse. Kui on kunagi olemas potlatch2 jms asjad mis selle piisavalt
lihtsaks teevad, siis peaksid tegelikult ka tänavad olema relatsioonid,
mitte eraldi way-d mis juhtumisi sama name-tagi kannavad.
Jaak
-----Original Message-----
From: talk-ee-boun...@openstreetmap.org [mailto:talk-ee-
boun...@openstreetmap.org] On Behalf Of Joosep-Georg Järvemaa
Sent: Tuesday, November 30, 2010 8:28 PM
To: OpenStreetMap Estonia
Subject: Re: [Talk-ee] trunk vs primary
2010/11/30 Jaak Laineste <j...@nutiteq.com>:
>
> Neil on vist mingid algused seal linna keskel, Tallinnas on vist
> raekoja
platsil see
"nullpunkt".
Seda ma küll pole veel kuulnud, et raekoja platsil Tallinnas nullpunkt
oleks, küll
aga seda legendi, et postimajade järgi ajalooliselt kaugusi mõõdeti.
Mis nüüd seda puudutab, et riigimaanteed nimetada relatsooniga, siis see
tundub täitsa mõttekas ju -- siis saaks asulas olla tänaval oma nimi ja
see tänav,
olles trassi osa, tuleks välja ka ühe päringu koosseisus, mitte justkui
jupitatud uss
-- tee koosneb ju enamasti mitmetest lõikudest. Ja miks mitte ka tänavate
puhul
seda kasutada?
Keeruline tekitada relatsioone?
--
Joosep-Georg
_______________________________________________
Talk-ee mailing list
Talk-ee@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-ee
_______________________________________________
Talk-ee mailing list
Talk-ee@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-ee
_______________________________________________
Talk-ee mailing list
Talk-ee@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-ee