Võid ikka. Tahaks lisada veel kihtidega arvestava permalingi kunagi jne. Geokodeerimine ei tunne ka hetkel täpitähti.
Terv, Tormi 13. november 2013 14:46 kirjutas Jaak Laineste (Nutiteq) <j...@nutiteq.com>: > Hm, võin selle teata.ee koodi panna kaart.maakaart.ee ? Ega seal muud > vahet pole, kui mõned aluskaardi valikud läheks veel juurde. OL on seal > ajaloolisel põhjusel puhtalt. > > Jaak > > On 13.11.2013, at 2:18, Tormi Tabor <tormi.ta...@gmail.com> wrote: > > OpenLayeri's ei ole veel jõudnud teha, aga Leaflet'il on täitsa selline > plugin olemas: https://github.com/yohanboniface/Leaflet.EditInOSM > Demo: http://teata.ee/ <http://teata.ee/#7/58.651/24.609> > > Tormi > > > 23. oktoober 2013 15:10 kirjutas Jaak Laineste <j...@openstreetmap.ee>: > >> >> Äkki oskab keegi kaart.maakaart.ee lehele ka "Redigeeri kaarti" nuppu >> lisada? Jupike disainimist, HTML, võibolla CSS ja Javascript ka, et ilus >> välja näeks. >> >> Tehnilise faili uuendamise saan ma teha. >> >> Jaak >> >> On 23.10.2013, at 14:57, Tormi Tabor <tormi.ta...@gmail.com> wrote: >> >> Hei, >> >> Lisasin Maa-ameti aerofoto taustaks lisamise õpetuse ID-editori helpi, >> vt. >> https://www.transifex.com/projects/p/id-editor/translate/#et/core/11744216?q=imagery >> >> NB! Kes tahaks veel ID-editori tõlkida, siis tehku seda siva, sest juba >> homme lastakse uus reliis välja! >> >> *# Aerofoto* >> >> *Aerofotod on kaardistamisel oluliseks algallikaks. Valik aerofotosid on >> kättesaadavad paremal asuva redaktori taustaseadete menüü kaudu, vaikimisi >> on taustaks [Bing Maps](http://www.bing.com/maps/ >> <http://www.bing.com/maps/>) satelliitfoto.* >> >> *Maa-ameti aerofoto taustana kasutamiseks lisa kohandatud tausta >> valikusse aadress kujul http://kaart.maakaart.ee/orto/{z}/{x}/{y}.jpeg >> <http://kaart.maakaart.ee/orto/%7Bz%7D/%7Bx%7D/%7By%7D.jpeg>. Selleks, et >> avada OSM ID-redaktor vaikimisi Maa-ameti ortofoto taustaga, kasuta >> veebibrauseris aadressi >> http://www.openstreetmap.org/edit#background=custom:http://kaart.maakaart.ee/orto/{z}/{x}/{y}.jpeg&map=@zoom/@lon/@lat >> <http://www.openstreetmap.org/edit#background=custom:http://kaart.maakaart.ee/orto/%7Bz%7D/%7Bx%7D/%7By%7D.jpeg&map=@zoom/@lon/@lat>, >> milles @zoom/@lon/@lat asenda reaalsete väärtustega (näit. >> 15/59.3438/24.5892).* >> >> *Mõnikord on aerofoto kaardiandmete suhtes nihkes. Kui märkad mitmeid >> taustaga nihkes olevaid teid, ära asu kohe nende asukohti muutma, vaid >> kohanda vastavalt aerofoto asendit taustaseadete menüü valiku 'Korrigeeri >> nihet' abil.* >> >> Tormi >> >> 21. oktoober 2013 16:58 kirjutas Tormi Tabor <tormi.ta...@gmail.com>: >> >>> Testisin Viljari URL-i - see ei näita siiski custom layerit, vaid Bingi. >>> Seega, toimiv on minu viimati saadetud viide. >>> >>> URL, mis avab OSM ID-editori Maa-ameti ortofoto taustaga: >>> >>> http://www.openstreetmap.org/edit#background=custom:http://kaart.maakaart.ee/orto/{z}/{x}/{y}.jpeg&map=15/59.3438/24.5892 >>> >>> Tormi >>> >>> >>> 21. oktoober 2013 16:24 kirjutas Tormi Tabor <tormi.ta...@gmail.com>: >>> >>> Ok, Viljar juba sai ise ka tööle, sry;) >>>> >>>> >>>> 21. oktoober 2013 16:22 kirjutas Tormi Tabor <tormi.ta...@gmail.com>: >>>> >>>> Toimib: >>>>> http://www.openstreetmap.org/edit#background=custom:http://kaart.maakaart.ee/orto/{z}/{x}/{y}.jpeg&id=n1813561651&map=15/59.3438/24.5892 >>>>> >>>>> Tormi >>>>> >>>>> >>>>> 17. oktoober 2013 15:13 kirjutas Jaak Laineste (Nutiteq) < >>>>> j...@nutiteq.com>: >>>>> >>>>>> >>>>>> Äkki lihtsalt openstreetmap.org softi ei uuendata igapäevaselt ? >>>>>> Siis pole see bugi, vaid tuleb oodata kui viimane iD version sinna jõuab. >>>>>> >>>>>> See custom URL igakordne uuesti panek on tüütus tõesti. Eks korralik >>>>>> lahendus oleks JOSM-i asukohapõhist (kui see on ikka asukohapõhine) >>>>>> nimekirja kasutada - et igas asukohas oleksid sealsed sourced juba >>>>>> valikus. >>>>>> SIis saaks kasvõi Tartu LV WMS-i sinna panna. >>>>>> >>>>>> Jaak >>>>>> >>>>>> On 17.10.2013, at 13:55, Viljar <vilja...@gmail.com> wrote: >>>>>> >>>>>> Tänud, selle abil sain otsa peale. oluline on jälgida parameetrite >>>>>> järjestust ja õiged vahemärke (# ja ? ja &). Vastasel juhul tehakse >>>>>> mingit >>>>>> automaatsuunamist. Seda URL õpetust olen lugenud. >>>>>> >>>>>> >>>>>> http://www.openstreetmap.org/edit?background=custom:http://kaart.maakaart.ee/orto/{z}/{x}/{y}.jpeg&origin=nw&editor=id#map=16/59.3333/25.0000 >>>>>> >>>>>> >>>>>> 2013/10/17 Tormi Tabor <tormi.ta...@gmail.com> >>>>>> >>>>>>> Ups, >>>>>>> http://openstreetmap.us/iD/release/#background=custom:http://kaart.maakaart.ee/orto/{z}/{x}/{y}.jpeg&map=16.08/24.59492/59.34945 >>>>>>> >>>>>>> >>>>>>> 17. oktoober 2013 13:20 kirjutas Tormi Tabor <tormi.ta...@gmail.com> >>>>>>> : >>>>>>> >>>>>>> /iD/release/#background=custom: >>>>>>>> http://kaart.maakaart.ee/orto/{z}/{x}/{y}.jpeg&map=16.08/24.59492/59.34945 >>>>>>>> >>>>>>>> Seda ei tea, miks osm.org-iga ei tööta, epaks vist veakirjelduse >>>>>>>> koostama.. >>>>>>>> >>>>>>>> Terv, >>>>>>>> Tormi >>>>>>>> >>>>>>>> >>>>>>>> 17. oktoober 2013 13:14 kirjutas Viljar <vilja...@gmail.com>: >>>>>>>> >>>>>>>>> Tingituna erinevatest põhjustest olen sunnitud kasutama >>>>>>>>> veebieditori ning see pole just kõige mõnusam. Bing on nigel ja GPS >>>>>>>>> jälg >>>>>>>>> pole alati kõige täpsem. Kui tekkis võimalus maaameti kihti ID's >>>>>>>>> kasutada, >>>>>>>>> siis oli see väga hea uudis ning vahelduva eduga olen seda kasutanud. >>>>>>>>> Jama on aga selles, et iga kord kui kaarti muutma lähen, peab >>>>>>>>> selle Custom layeri uuesti defineerima ning copy-paste >>>>>>>>> brauserisse/brauserist teeb tänapäeva isemõtlevates süsteemides >>>>>>>>> koheselt ka >>>>>>>>> kõiksugu urlencode. >>>>>>>>> Leidsin, et on võimalik url parameetritega asi ette anda, aga >>>>>>>>> proovin mis ma proovin kohe kuidagi ei õnnestu. Siit siis küsimus: >>>>>>>>> Kas keegi oskaks anda URLi, mis võtab lahti openstreeti ID editori >>>>>>>>> ja paneb koheselt maaameti orto taustaks? >>>>>>>>> >>>>>>>>> Peaks toimima mingi selline link, aga .... >>>>>>>>> >>>>>>>>> http://www.openstreetmap.org/edit?editor=id#background=Custom:http://kaart.maakaart.ee/tiles/1.0.0/maaamet_orto_EPSG900913/{z}/{x}/{y}.jpeg?origin=nw&map=15/59.3333/25.0201 >>>>>>>>> >>>>>>>>> Viljar >>>>>>>>> >>>>>>>> _______________________________________________ > > Talk-ee mailing list > Talk-ee@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-ee > > > >
_______________________________________________ Talk-ee mailing list Talk-ee@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-ee