2018-12-28, pn, 20:01 Aidas Kasparas rašė: > Na, jei pavyksta nupaišyti U formos pylimą, tada užtenka ir vienos.
Bet aš nenoriu U formos pylimo :-) Man reikia užtvankos (plačiąja prasme - su pylimais) linijos, kuri dažniausiai bus daugmaž tiesi :-) Konkrečiai Kauno HE atveju - nereikalingi niuansai apie tai, kad yra gelžkelis, kuris kažkur aukščiau, kažkur žemiau už lygiagrečiai einantį automobilių kelią (tam yra izolinijos/horizontalės). Reikia žemėlapio skaitytojui maksimaliai paprastai perduoti informaciją (gal net smulkiame mastelyje) - čia yra užtvanka - vietovėje aiškiai matomas objektas, tinkantis orientacijai. > Bet jei riestoje dalyje visokių kitokių objektų kalnas, tai geriau tada > po atskirą liniją kiekvienai stačiai daliai. O tai nesigaus kaip dabar yra (ypač Kaune) - reljefas bandomas vaizduoti ne pagal paskirtį panaudotais cliff'ais, kai realiai tai yra aukščio informacija, ją turėtų perteikti izolinijos/horizontalės? T.y. papildomas sluoksnis, generuotas iš DEM, o ne į OSM sukrauti duomenys. > Analogiškai gatvei ir šaligatviams -- gali pažymėti, kad tokie yra > ant pačio kelio, gali „mikromapinti“ ir abiejose pusėse nupaišyti > po atskirą objektą jų tikrosiose vietose. Taip, o tada ateina Tomas, ir rankomis pridėlioja footway=sidewalk ant tokių primikromappintų objektų vien tam, kad vėliau juos būtų galima išmesti iš žemėlapio, kur jie ne tik nereikalingi, bet ir trukdo (padaro makalynę, kurioje naudinga info paskęsta tarp bereikšmės) :-D Bet iš dalies sutinku, kad niekur nepabėgsi, bus (jau yra) primappinta embankment ant kelių, kurie iškilę metrą iš aplinkos. Todėl ir pasiūliau pridėti embankment:type=dam, kad pagal jį būtų galima filtruoti konkrečiai užtvankoms naudingas embankment žymas, o kitas ignoruoti :-) Čia toks footway=sidewalk analogas ;-) -- Tomas _______________________________________________ Talk-lt mailing list Talk-lt@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt