Man domāt salieciet pilsetu robe as un maxspeed kur vajag nav ko izdomat jaunus Tagus aiz gara laika. On Jul 16, 2012 8:33 PM, "Jānis Ročāns" <janis.roc...@gmail.com> wrote:
> Man patiktu zonēšana, bet izņēmumiem (piem. Tilti) likt max speed. > On Jul 16, 2012 8:31 PM, "Gints Polis" <polis.gi...@gmail.com> wrote: > >> Kāpēc lai vienkārši visiem ceļiem nepielikt maxspeed? >> 2012. gada 16. jūl. 15:26 "AivarsB" <vrs....@gmail.com> rakstīja: >> >>> Sveiki, >>> >>> skatīt aprakstu: >>> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Proposed_features/trafficzone >>> >>> >>> Tātad problēma ir, ka routing-am no osm datiem ir grūti izsecināt kāds >>> ir kustības ātrums, piemēram, highway=primary ceļam. >>> Ja uzlikts maxspeed=70, problēmu nav. >>> Ja nav maxspeed: >>> - var pieņemt kādu noklusēto vērtību (piem. 80), bet tad problēma, ka >>> primary cauri ciematam būs līdzvērtīgs primary pa mežu. >>> - var skatīties vai ceļš iekrīt kādā place=city daudzstūrī. Bet 1) >>> robežas daudz kur nav 2) aprēķins ir sarežģīts 3) robežas nesakrīt ar ceļu >>> klasifikāciju (Latvijas gadījumā ciematam cauri iet "zilā zīme"). >>> >>> Minētais tags šo problēmu risina. >>> >>> Vai šis kādreiz ir runāts? >>> Vai priekšlikumam ir atbalsts? >>> Vai ir kādas ēnas puses, kāpēc šo tagu neizmantot? >>> >>> A. >>> >>> _______________________________________________ >>> Talk-lv mailing list >>> Talk-lv@openstreetmap.org >>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv >>> >>> >> _______________________________________________ >> Talk-lv mailing list >> Talk-lv@openstreetmap.org >> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv >> >> > _______________________________________________ > Talk-lv mailing list > Talk-lv@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv > >
_______________________________________________ Talk-lv mailing list Talk-lv@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv