On Sat, 2007-09-01 at 19:16 +0200, Christ van Willegen wrote: > On 8/31/07, Martijn van Oosterhout <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > The results are up on and.openstreetmap.nl (via JOSM ofcourse). > > > > Please keep looking for any more strange issues. > > Dit zal wel in de data zitten... maar ik meld het maar even. > > http://www.openstreetmap.org/index.html?mlat=51.46962257234439&mlon=5.4850984974995916&zoom=15 > geeft rechts-onderin de kruising van de Winston > Churchillaan/Sterrenlaan en J.F. Kennedylaan. De weg heet daar anders, > dat is zo gefixt, maar de levels zijn nogal raar... Kennedylaan staat > op -4 en het viaduct op -3. Het viaduct zou ik zelf 0 of 1 geven > (loopt wel wat omhoog daar), maar -4 voor de Kennedylaan snap ik niet. > > Christ van Willegen
het probleem is dat de dataset van AND een level van 1 tot 9 kent. Dit wordt nu gemapt van -4 tot 5. Bij osm hebben we dus een niveau 0 wat op maaiveld ligt, maar deze info zit niet in het AND model. groet, Marc _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl