Freek schreef: > On Tuesday 08 July 2008, Stefan de Konink wrote: >> Lambertus schreef: >>> Ik kom net een paar antennes tegen waarvan ik denk: 'klopt dit wel'? Het >>> zijn er vier in een straal van zo'n 45 meter waarbij twee antennes tussen >>> de beide rijbanen van de A50 staan, ze hebben alle vier verschillende >>> hoogtes. >> Dat kan best kloppen... de antennes staan er 'los' in. Dus dat betekent >> dat ze op 1 paal, boven elkaar hangen. >> >>> Het lijkt me dat er van de vier maar twee werkelijk bestaan. Hoe accuraat >>> zouden deze gegevens moeten zijn? >>> >> 100% gezien de bron. > > Wat is 100% accuraat?
Ik neem aan dat een overheids instelling niet onkundig met het bij houden van hun core data. > De plaatsing is in ieder geval niet echt nauwkeurig, ik > heb hier precies zo'n situatie als Lambertus beschrijft, en geen van de vijf > posities klopt (alle nodes staan minstens een voetbalveld van de juiste > lokatie vandaan). Kan er wat mis zijn gegaan met de projectie? Stefan _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl