-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE----- Hash: SHA512 Christ van Willegen wrote: > Het blijkt dat dit programma bij nodes die een place aanduiden ook een > is_in tag wil hebben met de naam van het land.
is_in is eigenlijk troep, gemaakt voor namefinders die niets doen met geografische informatie. > Is het mogelijk om een query te bedenken die alle places van een land > teruggeven? Het lijkt erop dat de landsgrenzen wel in OSM zitten, maar > het formaat van zo'n query, en het nabewerken van de info in JOSM, is > niet 1-2-3- duidelijk. Indien je de Poly van een Land gebruik kun je dat doen, wellicht kan Roeland eens kijken hoelang het met GIST zou duren. Stefan -----BEGIN PGP SIGNATURE----- Version: GnuPG v2.0.9 (GNU/Linux) Comment: Using GnuPG with Mozilla - http://enigmail.mozdev.org iEYEAREKAAYFAkpDFNsACgkQYH1+F2Rqwn3V/ACeNjrAmUolU2NJUz/N8cIl82S+ 38oAn1IhNTl39fg7B0Gy4cEno1M4dTW7 =yU7y -----END PGP SIGNATURE----- _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl