Dit lijkt me vrij nutteloos als tag. Het zit in de definitie van rotonde dat wie op de rotonde rijdt voorrang heeft, en iets is een rotonde als het rond blauw bord met pijlen er staat. En in OSM zegt de tag junction=roundabout dat het een rotonde is. Een gewoon verkeersplein heeft geen junction=roundabout tag.
Bijgevolg: heb je een verkeersplein met junction=roundabout: rotonde met voorrang voor wie op die rotonde rijdt. Een verkeersplein zonder junction=roundabout is niets speciaals en daar geldt dus de normale voorrang van rechts. Ben 2010/9/27 Colin Smale <colin.sm...@xs4all.nl>: > Ik heb een proposal gemaakt voor de nieuwe tag > "roundabout=priority_to_right" voor gebruik op verkeerspleinen. > > Details op > http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Proposed_features/Roundabout_Priority - > op/aanmerkingen welkom! > > Het voorstel is uiteraard ook via de wereldwijde tagging-list aangekondigd. > > Colin _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl