Frankl2009 wrote:
Maarten Deen wrote:
Wat is er mis met die route? Misschien het stukje Neeritter - Ittervoort,
maar anders zie ik toch niks vreemds.
Ik had gewoon andere verwachtingen van een "natuurlijke route (water en
groen)" d.w.z. de vierde keuze. Die route gaat juist ook niet via Neeritter
en Ittervoort.
Ah wacht, ik heb even gespeeld en het ligt er erg aan waar in Thorn je naartoe
gaat. Als je als bestemming de kruising Kerkberg-Hoogstraat-Bogenstraat neemt
dan krijg je inderdaad een erg "waterrijke route" (langs Zuid-Willemsvaart en
Kanaal Wessem-Nederweert). Als je als bestemming de splitsing
Kerkberg-Kloosterberg neemt dan krijg je wel een route via Neeritter en Ittervoort.
Voor die extra 10 km krijg je twee lange, rechte stukken eerst door Weert,
langs de Zuid-Willemsvaart (kleine industriegebied aan de overkant) en dan
langs de Wessem-Nederweert kanaal (A2 ernaast, wel gescheiden door bomen).
Ik was benieuwd wat de routingregels waren en of dit een verwachte effect
was.
Het lijkt me wel waard om te onderzoeken waarom je een totaal andere route
krijgt als je de bestemming 200 meter verlegt.
Maarten
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl