VAART-bericht van: "Hein Danser" <[email protected]>

hallo mensen,

Ik vind dat er met zwemvest plicht , te veel verantwoordelijkheid bij de schipper komt te liggen. je kan 10 keer zeggen doe hem aan, maar wanneer ze het dan niet doen?
Ze zijn de mensen aan dek.

En ook de verplichting aan dek, zwemvest dragen vind ik gevaarlijk. nu gaat er iemand overboord zonder een zwemvest. er is verplicht dragen van? Wat zegt dan de verzekering? wanneer die een gaatje zien om niet uit te betalen, pakken ze die. En de politie? wat gaat die doen met de schipper? De bak in?? is niet ondekbaar.

Alles moet voorgekauwd worden tegenwoordig!! De mensen kunnen en hoeven niet meer te denken. Overal is een procedure voor. Het is al zo erg, wanneer het opgeschreven is ,is het goed???

Je geeft voorlichting ,over veiligheid aan boord,maar er zijn grenzen. Ik ben geen kinder juf en dan zoeken ze het zelf maar uit punt

Hein gelukkig geen personeel aan boord ha ha



* Welke partij stem jij op 9 juni? www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan