Zgomotul a fost produs de denigratorii campaniei. De altfel cred ca specificul nostru detara este tocmai spiritul demolator. Nu cred ca se poate construi aici pt ca imediat se va gasi unul sa faca bascalie si ceilalti fie incep sa rada fie gasesc alte pricini de a critica si finalul este abandonul sau ceva stingher. O sansa de reusita ar fi ca dupa seria 1 de "injuraturi" sa fie chemati chiar criticii sa produca ei ceva. Marius Dobrin www.inda.ro www.geocities.com/marius_dobrin www.geocities.com/revista_pasager
[Non-text portions of this message have been removed]

