Zgomotul a fost produs de denigratorii campaniei.
De altfel cred ca specificul nostru detara este tocmai spiritul demolator. Nu 
cred ca se poate construi aici pt ca imediat se va gasi unul sa faca bascalie 
si ceilalti fie incep sa rada fie gasesc alte pricini de a critica si finalul 
este abandonul sau ceva stingher.
O sansa de reusita ar fi ca dupa seria 1 de "injuraturi" sa fie chemati chiar 
criticii sa produca ei ceva. 
Marius Dobrin
www.inda.ro
www.geocities.com/marius_dobrin
www.geocities.com/revista_pasager

[Non-text portions of this message have been removed]

Raspunde prin e-mail lui