HIer wat extra informatie voor het oplossen 1) lanes=1;2 is not an integer e.d. kan natuurlijk niet. Moet 1 getal zijn
2) Conflict tussen *:lanes and *:lanes:* ben ik precies in de fout gegaan met het mappen van bicycle lanes. die moeten telkens meegeteld worden. Ik zou nog eens over alle wegen moeten gaan om die ook in rekening te brengen. Heb er nu eentje gefixed 3) (change:lanes:both_ways=0) != (lanes:both_ways=1) komt omdat ik access:lanes:both_ways = no heb gezet, dus zie ik het nut niet in van een change lanes te plaatsen 4) (change:lanes:forward+change:lanes:backward+change:lanes:both_ways=2) != (number=3) zie 3. ook geen nut 5) (lanes_forward+lanes_backward+lanes_both_ways=2) != (lanes=3) voor bv. http://www.openstreetmap.org/way/365608035 --> ontbreken van lanes:forward en lanes:backward enz. mvg m 2015-11-18 18:13 GMT+01:00 Jakka <vdmfrank...@gmail.com>: > Dag, > > Via bijgaande link komen voor Vlaanderen osmose warning voor de rijstroken > te voorschijn. > > http://osmose.openstreetmap.fr/nl/errors/?country=belgium_flanders&item=3160 > > Wie kan deze eens lange lijst oplossen. Ik vind er bij sommige nog kop nog > staart aan. > Vermoed dat deze fouten invloed hebben op routing software. > > Link = stat for osmose warning in flanders. "Bad lanes usage" > > Jakka > > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be _______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be