(psv:lanes:forward=1) != (lanes:forward=2) --> lanes:psv:forward = 1 --> geeft het aantal rijstroken + (bijvoorbeeld) psv:lanes:forward=|designated --> geeft aan welke rijstroken.
2015-11-19 11:21 GMT+01:00 Glenn Plas <gl...@byte-consult.be>: > Met de quick fix bedoelde ik dat er nog een validator warning inzit over > de rijstroken count (stukje richting NL, vlak na de kennedy tunnel) . > Ik heb die even genegeerd. > > Normaal dacht ik dat osmose periodieke updates doet, je moet dus even > wachten tot de fouten eruit zijn. > > De fouten die ik gefixt heb ivm met foute 'lanes' values (uit uw > originele link) zijn nu weg zo te zien: > > http://osmose.openstreetmap.fr/nl/errors/?country=belgium_flanders&item=3160 > > > Glenn > > > > On 18-11-15 20:47, Jakka wrote: >> Voor zij die .py kunnen ontcijferen. >> >> https://github.com/osm-fr/osmose-backend/blob/master/plugins/Highway_Lanes.py >> >> >> @Glenn de fix, quick-fix moet je daar iets voor doen om dat binnen te >> halen updaten? >> >> >> >>> Kheb de lanes een fix gegeven, quick-fix voor R1, die moet geaudit >>> worden, want de JOSM validator gaf ook al warnings die ik niet direct >>> kon plaatsen. >>> >>> Glenn >>> >>> >>> On 18-11-15 19:42, Glenn Plas wrote: >>>> >>>> De meeste ga je toch issue per issue moeten bekijken met kennis van de >>>> locaties, en huidige layout van de baan. Sat foto's enkel te betrouwen >>>> als ze recent zijn en er geen werken zijn geweest ondertussen. >>>> >>>> enkele van die fouten zijn natuurlijk op te lossen. lanes, dat kan maar >>>> 1 cijfer zijn en geen reeks. >>>> >>>> Ik kan er wel een aantal aanpassen adhv. overpass queries. >>>> >>>> Tx voor die link, ik kende hem niet, best wel een interessante >>>> >>>> Glenn >>>> >>> >>> _______________________________________________ >>> Talk-be mailing list >>> Talk-be@openstreetmap.org >>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >>> >> >> >> >> _______________________________________________ >> Talk-be mailing list >> Talk-be@openstreetmap.org >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be > > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be _______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be