Tak jsem to pokoril, po par upravach stacilo 1.5GB. Vysledek je zde.
http://www.web2net.cz/osm/lesy.7z
po rozbaleni je tam python skript, ktery generuje osm. Vygeneruje asi
1.2GB osm soubor. Je to tim, ze je polygon v nejvyssi presnosti, bez
uprav. Ze zdrojaku se vycte i format a zpusob zpracovani toho textaku.
Do funkce getPolygon se pote musi dopsat pripadna generalizace nebo
jakymkoliv jinym toolem. Zkuste si vyriznout par polygonu (staci vnejsi
smycku ukoncit napr. po deseti iteracich) a uvidite.
Dobre napady na zpusob generalizace vitam. Daji se pak pouzit i pri
vyrabeni jinych polygonu.
Mejte se
T
Kubajz napsal(a):
Taky argument :) Pockame, co se podari Tomasovi s potracem a pak se
uvidi. Dneska jsem zrovna mel v Praze Jinonicich videt kus importu meho
predesleho pokusu s uhulem. Je to tragedie - duplicitni body,
prekryvajici se polygony a tech bodu...
K
Petr Nejedly napsal(a):
[EMAIL PROTECTED] napsal(a):
V dusledku je to asi jedno, ale tak nejak pocitove nemam rad sekani po
ctvercich. Je to asi dane tim, ze pak data pouzivam do me "navigace" a
kazdy zbytecny zasah do polygonu zvetsuje databazi, index a graficky
preprocesing vubec.
Kdyz uz tady vsichni odhalujeme svoji agendu :-) tak pro srovnani, nejvetsi
polygon v nemecku je les o ~4000 nodech, 30x60km. Neprijde mi to zas tak
strasne.
A rozhodne bych byl nerad, kdyby se umele rezalo na kusy mensi nez 2-3km.
To je zase moje agenda ;-)
Pro vysvetleni, pri zobrazovani velkych zoomu v JOSMng filtruju objekty
pod 3px (catecne na urovni datovych struktur, zbytek pred renderovanim).
A ty 2-3km je tak akorat, aby pohled na celou republiku byl jeste stale
zeleny ;-)
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz