Zdravim, mam dotaz, da se/chce se rozlisovat - obce s rosirenou pusobnosti - poverene obce - obce respektive jejich hranice (poskladane z hranic KU)?
Katastralni uzemi ma dle wiki (a pouzivani na mape) lv 10. Okres pak lv 6 na mape, dle wiki lv 7. Kraj ma v mape lv 4, dle wiki 6. Podrzel bych se stavu v mape, wiki je zrejme ponekud neaktualni. To by znamenalo, ze je k dispozici lv 7,8 a 9. Pro priklad v ramci okresu Teplice existuji dve obce s rozsirenou pusobnosti - Teplice a Bilina. Ty jsou zaroven obcemi poverenymi a dale k nim patri Krupka a Duchcov. Nevim zda nekde nevzniknou nejake kolize s jiz pouzivanym znacenim, ale po zbezne kontrole to tak nevypada. K onem hranicim bych jeste jednu vec. Kreslim si hranice prevazne tam, kde je digitalizovany katastr (a dobre se obkresluje ;) ), a postupuju tak, ze linie jako takova ma lv vzdy odpovidajici minimu (pokud soubezne vede nekolik urovni hranic). Je to OK nebo by to melo byt opacne ? Vsechny ostatni informace uvadim az do relace (=lv one konkretni relace ...). Tak jako tak mam pocit, ze renedery hranice prekresluji pres sebe. _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz