Dne 4.6.2013 14:28, Dalibor Jelínek napsal(a): > > Ahoj, > > je moz(ný, z(e jsem natvrdlej, protoz(e nechápu to s tou navigací dokola. > > V tomhle mým pr(ípade( je to teda ude(laný dobr(e? > > http://www.openstreetmap.org/browse/way/224077225 > > Cesty jsem s area nespojoval a ani jsem je nepr(erus(oval. > > Proste( jsem je nechal kr(íz(it tu area a ignoroval varování JOSM. > > Navigace teda bude po té silnici tertiary navigovat normálne( > > a area bude ignorována. > > Pochopil jsem to dobr(e? > > >
Cus, ano, pochopils to dobre. > Díky, > > Dalibor > > > > *From:*jzvc [mailto:j...@tpfree.net] > *Sent:* Sunday, June 02, 2013 9:57 PM > *To:* OpenStreetMap Czech Republic > *Subject:* Re: [Talk-cz] Prosba o kontrolu navsi > > > > > Pokud je treba z nejakyho duvodu udelat "vyasfaltovanou" > plochu ... tak stim OSM moc nepocita... v kazdym pripade je > ale naprosto nezbytny udelat cesty a nejaky bod, kde je > krizovatka. Jinak navigace (zadna) nebude fungovat. A viz > vejs, v tomhle pripade rozhodne NIKDY nespojovat to, co ma > area s normalni cestou. Nektery navigace klido budou navigovat > pres area. > > > > Takz(e mám nechat JOSM a KeepRight r(vát? A co to znamená, z(e > budou navigovat pr(es area? Z(e jako pu*jdou naokolo místo rovne(? > > > Ano presne jak pises - na varovani kasli, a navigace ti bude navigovat > dokola. > > > Marián > > > > > > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz