hi, > > > Een aardig voorbeeld is de Oude Gracht in Utrecht. > > > Volgens mij is hiervan alwel eens een melding geweest, het staat zelfs > > in de wiki [1]. Fietspaden zijn als pedestrian getagd, wellicht > > voetpaden ook. Deze fouten moeten natuurlijk gecorrigeerd worden: > > > > fietspad -> cycleway > > voetpad -> footway > > Er zit iets onhandigs in het renderen. Footways vallen bij uitzoomen juist > weer veel op. Ze lijken dan belangrijker dan een gewone weg. Allerlei kleine > steegjes in Amsterdam centrum springen dan naar voren. Die doe ik dus juist > als pedestrian. Ze hoeven alleen zichtbaar te zijn bij inzoomen.
Hum. Zou het dan niet handiger zijn om dat in de rendering aan te passen en niet om wegen anders te taggen omdat het er dan in de rendering beter uitziet? Overigens had ik het over echte voetpaden, zoals omschreven om de wiki: http://wiki.openstreetmap.org/index.php/Map_Features Dus: de straatjes/schelpenpaadjes waar je misschien met veel persen net een Daihatsu Cuore over/doorheen zou kunnen krijgen ;-) armijn -- --------------------------------------------------------------------------- [EMAIL PROTECTED] | http://www.uulug.nl/ | UULug: Utrecht Linux Users Group --------------------------------------------------------------------------- _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl