VAART-bericht van: chefren <[EMAIL PROTECTED]>


On 3/22/08 1:57 PM, S.J. de Waard wrote:

Het moet mij van het hart dat de heer Verberght een kleinigheid vergeet. Als hij de moeite zou nemen om de jurisprudentie van het Europese Hof te bestuderen, zou hij zien dat aktievoeren door de vakbonden gewoon is toegestaan. Het is een grondrecht.

(Vermoedelijk op basis van vrijheid van vereniging, vrij onbekend maar belangrijk grondrecht.)

..

Ik zou hem willen adviseren zijn pijlen niet op de verkeerde organisaties te richten, maar op de tegenpartij in de onderhandelingen. Als die wat meer flexibiliteit en begrip zou tonen, was staken niet nodig.

Simon, ik weet niet waar het over gaat maar jij doet hierboven net alsof er geen onredelijke stakingen bestaan, dat vind ik te kort door de bocht.

> Staken is het uiterste middel en het wordt in Nederland gelukkig
pas in relatief zeldzame gevallen toegepast. En voor het geval dat ik gelijk woedende mailtjes hierover terugzie: ga voor je zo'n mail verstuurt eerst eens op zoek naar wat statistieken. Leerzaam.

Heel positieve zaak, dat er zo weinig wordt gestaakt. Geeft aan dat er op zich vriendelijk en redelijk op basis van gelijkheid wordt onderhandeld.

+++chefren


* Is er nog handel in gebruikte schepen? www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [EMAIL PROTECTED] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan