VAART-bericht van: "Kees de Vette" <[email protected]>



VAART-bericht van: [email protected]

Volgens CDNI is krijt nr. 6341 (Stond dat in je vervoerdocument?)

Mogen lozen in het water staat in kolom 3
A betekent:  Mag geloosd worden indien de ruimen bezemschoon zijn
B betekent:  Mag geloosd worden indien de ruimen vacuumschoon zijn
Bij krijt 6341 staat een B
Je ruimen waren bezemschoon dus mag het waswater in dit geval niet geloosd worden.
Indien er nr. 6342 staat mag er helemaal niet geloosd worden.

Kijk dus even in je vervoerdocument. Misschien staat er ook wel iets anders want die hele CDNI lijst is nogal rommelig.


Gerrit

Daar hebben we het probleem Gerrit,Krijt is inderdaad 6341,maar talkaarde is 6391,en als je dus niet op de papieren kan zien of het over Krijt of Talkaarde gaat wordt het lastig.. En bij 6394(talkaarde) mag het uitsluitend over de lading gesproeid worden en dus niet in het oppervlakte water terecht komen.

Trouwens is het zo dat tijdens de overgangsregeling (tot november 2014) het materiaal dat in de kanalisatie gepompt zou moeten worden nog in het oppervlakte water mag, maar hetgeen over de lading gesproeid moet worden dus niet.

Het wordt dus ook tijd dat de bevrachters eindelijk eens een begin maken de juiste stofnummers op de charters en ladingpapieren te vermelden,dit is immers al bijna 4 jaar verplicht.

Kees





* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan