----- Original Message ----- 
From: CROM <[EMAIL PROTECTED]>



> > Jaki samolot powinna Polska kupic?
> > Czy nas na to stac?
> > Jak mozna lepiej spozytkowac te pieniadze?
> > 
> 
> grippena.
> A samolot potrzebny jest. 

Mnie nie jest potrzebny!

W  samolocie zygam.
Wole samochod!

Powiedz mi po co jest nam potrzebny?

Kto na nas napadnie?

Niemcy? nie!
Czesi?
Tez nie!
Slowacy?
Ukraincy?
Rosjanie?
Bialorusini
No i wreszcie Litwini?

Uwazam ze te pieniadze mozna przeznaczyc na edukacje.
 Kazdy bedzie potrzebowal wyksztalconych!
Jak bedziemy glupi, to po co komu 
jestesmy potrzebni!

Samolot to potrzebny jest elitom.
Te marne 10% od kontraktu.
Rozumiesz!

Jerzy

> 
> 
> -------
> Wojna i milosc sa dwiema jedynymi rzeczami,
> dla ktorych rodzic sie i zyc warto
> 
> --- 
>  Wiedza tajemna, Panowie! Kobietom wstep wzbroniony!  
>  Jesli jestes mezczyzna, koniecznie kliknij tutaj   
>  http://ppp.meskiesprawy.pl 
> --- 
> 
> 
> 

Odpowiedź listem elektroniczym