"fantastic" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: : > : Czy naoprawde potrzebny nam jakis drogi mysliwiec. : > : Przed kim mamy sie bronic. : > : > Zagraza nam Rosja.
: Panie Janku!, Pan zawsze taki logiczny, czy mysli : Pan ze mozemy wygrac z Rosja. Bezbronni i sami - nie. Dlatego tacy jak Pan zachowujecie sie jak rosyjscy agenci wplywu: po co sie zbroic, po co nam armia, NATO jest be - to sa czysto rosyjskie elementy propagandowe, bo w interesie Rosji jest, aby Polska byla slaba i samotna. Pozdrawiam serdecznie. Janek Grylicki -------------------------------------------------- Naukowcy sa sola ziemi... a ziemia nie powinna byc przesolona (Krzys Sokolowski)
