"fantastic" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

: > : Czy naoprawde potrzebny nam jakis drogi mysliwiec.
: > :  Przed kim mamy sie bronic.
: >
: > Zagraza nam Rosja.


: Panie Janku!, Pan zawsze taki logiczny, czy mysli
: Pan ze mozemy wygrac z Rosja.

Bezbronni i sami - nie. Dlatego tacy jak Pan zachowujecie sie jak rosyjscy
agenci wplywu: po co sie zbroic, po co nam armia, NATO jest be - to sa
czysto rosyjskie elementy propagandowe, bo w interesie Rosji jest, aby
Polska byla slaba i samotna.

Pozdrawiam serdecznie.
Janek Grylicki
--------------------------------------------------
Naukowcy sa sola ziemi...
a ziemia nie powinna byc przesolona
(Krzys Sokolowski)


Odpowiedź listem elektroniczym