> Samolot to potrzebny jest elitom. > Te marne 10% od kontraktu. > Rozumiesz! > > Jerzy
To nie lepiej obdzielic 10 - ciu po 10% i na przyszlosc miec spokoj? A samolot i tak niepotrzebn....tfu! A co kobity powiedza?:-) Moc pozdrowien Ryszard Saul
> Samolot to potrzebny jest elitom. > Te marne 10% od kontraktu. > Rozumiesz! > > Jerzy
To nie lepiej obdzielic 10 - ciu po 10% i na przyszlosc miec spokoj? A samolot i tak niepotrzebn....tfu! A co kobity powiedza?:-) Moc pozdrowien Ryszard Saul