> Samolot to potrzebny jest elitom.
> Te marne 10% od kontraktu.
> Rozumiesz!
> 
> Jerzy

To nie lepiej obdzielic 10 - ciu po 10% i na przyszlosc miec spokoj?
A samolot i tak niepotrzebn....tfu! A co kobity powiedza?:-)

Moc pozdrowien
Ryszard Saul

Odpowiedź listem elektroniczym