> Samolot to potrzebny jest elitom. > Te marne 10% od kontraktu. > Rozumiesz!
Nie, nie rozumiem. Przyklad - leci sobie przemytnik - nie ma go czym sprowadzic na ziemie porwali samolot - to samo - albo leci na Palac kultury statek na morzu... Kolejna rzecz - jestesmy w NATO - trzeba czasem wypelniac zobowiazania sojusznicze.. To, ze nie ma teraz zagrozenia, nie znaczy ze nie bedzie go za piwec lat - potem czym pan wyszkoli lotnikow??? Samoloty z balona pan bedzie stracal??? --- Wiedza tajemna, Panowie! Kobietom wstep wzbroniony! Jesli jestes mezczyzna, koniecznie kliknij tutaj http://ppp.meskiesprawy.pl ---
