> Samolot to potrzebny jest elitom.
> Te marne 10% od kontraktu.
> Rozumiesz!

Nie, nie rozumiem.
Przyklad - leci sobie przemytnik - nie ma go czym sprowadzic na ziemie
porwali samolot - to samo - albo leci na Palac kultury
statek na morzu...

Kolejna rzecz - jestesmy w NATO - trzeba czasem wypelniac zobowiazania
sojusznicze..

To, ze nie ma teraz zagrozenia, nie znaczy ze nie bedzie go za piwec lat -
potem czym pan wyszkoli lotnikow??? Samoloty z balona pan bedzie stracal???

--- 
 Wiedza tajemna, Panowie! Kobietom wstep wzbroniony!  
 Jesli jestes mezczyzna, koniecznie kliknij tutaj   
 http://ppp.meskiesprawy.pl 
--- 

Odpowiedź listem elektroniczym