----- Original Message ----- From: Janek Grylicki <[EMAIL PROTECTED]>
> "fantastic" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > : Czy naoprawde potrzebny nam jakis drogi mysliwiec. > : Przed kim mamy sie bronic. > > Zagraza nam Rosja. > > Pozdrawiam serdecznie. > Janek Grylicki Panie Janku!, Pan zawsze taki logiczny, czy mysli Pan ze mozemy wygrac z Rosja. czy mysli Pan ze Rosja napadnie na nas bez zapewnienia sobie neutralnosci zachodu? Czy koszt obrony naprawde jest wart tego co mozemy osiagnac. A moze za kilka lat bedzie Pan chcial aby Rosja na nas napadla i nas przylaczyla do siebie? Jerzy
