roman kafel wrote:
> 
> Panei Jurku!
> Historia sie powtarza..oto mamy okres "wojen kokoszych" kto ma dziure w zadzie moze 
>robic w Polsce co chce i jak chce i na ile chce ...za drobnym wyjatkiem....nie wolno 
>tego robic POLAKOM!
> Czym sie tamto skonczylo wiemy..czym sie to skonczy ..wiemy tez/// Malo tego wiemy- 
>jak temu zaradzic , wiec na co czekamy?????
> RomanK

Panie Romanie - a co Pan proponuje abysmy zrobili?

WD
P.S. Prosze oczywiscie o realne propozycje...

Odpowiedź listem elektroniczym