roman kafel wrote: > > Panei Jurku! > Historia sie powtarza..oto mamy okres "wojen kokoszych" kto ma dziure w zadzie moze >robic w Polsce co chce i jak chce i na ile chce ...za drobnym wyjatkiem....nie wolno >tego robic POLAKOM! > Czym sie tamto skonczylo wiemy..czym sie to skonczy ..wiemy tez/// Malo tego wiemy- >jak temu zaradzic , wiec na co czekamy????? > RomanK
Panie Romanie - a co Pan proponuje abysmy zrobili? WD P.S. Prosze oczywiscie o realne propozycje...
