Po prostu powiedziec NIE! I pokazac wala! RomanK
>From: "Jerzy Siuta" <[EMAIL PROTECTED]> >Reply-To: [EMAIL PROTECTED] >To: Multiple recipients of list prawica <[EMAIL PROTECTED]> >Subject: Re: Prawica: Czekajac na drugi cud nad Wisla >Date: Sun, 23 Jun 2002 00:10:14 +0200 > >Jak temu zaradzic? > >Jerzy >----- Original Message ----- >From: "roman kafel" <[EMAIL PROTECTED]> >To: "Multiple recipients of list prawica" <[EMAIL PROTECTED]> >Sent: Saturday, June 22, 2002 10:12 PM >Subject: Re: Prawica: Czekajac na drugi cud nad Wisla > > >Panei Jurku! >Historia sie powtarza..oto mamy okres "wojen kokoszych" kto ma dziure w >zadzie moze robic w Polsce co chce i jak chce i na ile chce ...za drobnym >wyjatkiem....nie wolno tego robic POLAKOM! >Czym sie tamto skonczylo wiemy..czym sie to skonczy ..wiemy tez/// Malo >tego >wiemy- jak temu zaradzic , wiec na co czekamy????? >RomanK > > > > _________________________________________________________________ Send and receive Hotmail on your mobile device: http://mobile.msn.com
