Po prostu powiedziec NIE! I pokazac wala!
RomanK

>From: "Jerzy Siuta" <[EMAIL PROTECTED]>
>Reply-To: [EMAIL PROTECTED]
>To: Multiple recipients of list prawica <[EMAIL PROTECTED]>
>Subject: Re: Prawica: Czekajac na drugi cud nad Wisla
>Date: Sun, 23 Jun 2002 00:10:14 +0200
>
>Jak temu zaradzic?
>
>Jerzy
>----- Original Message -----
>From: "roman kafel" <[EMAIL PROTECTED]>
>To: "Multiple recipients of list prawica" <[EMAIL PROTECTED]>
>Sent: Saturday, June 22, 2002 10:12 PM
>Subject: Re: Prawica: Czekajac na drugi cud nad Wisla
>
>
>Panei Jurku!
>Historia sie powtarza..oto mamy okres "wojen kokoszych" kto ma dziure w
>zadzie moze robic w Polsce co chce i jak chce i na ile chce ...za drobnym
>wyjatkiem....nie wolno tego robic POLAKOM!
>Czym sie tamto skonczylo wiemy..czym sie to skonczy ..wiemy tez/// Malo 
>tego
>wiemy- jak temu zaradzic , wiec na co czekamy?????
>RomanK
>
>
>
>


_________________________________________________________________
Send and receive Hotmail on your mobile device: http://mobile.msn.com

Odpowiedź listem elektroniczym