Jak temu zaradzic?

Jerzy
----- Original Message -----
From: "roman kafel" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "Multiple recipients of list prawica" <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Saturday, June 22, 2002 10:12 PM
Subject: Re: Prawica: Czekajac na drugi cud nad Wisla


Panei Jurku!
Historia sie powtarza..oto mamy okres "wojen kokoszych" kto ma dziure w
zadzie moze robic w Polsce co chce i jak chce i na ile chce ...za drobnym
wyjatkiem....nie wolno tego robic POLAKOM!
Czym sie tamto skonczylo wiemy..czym sie to skonczy ..wiemy tez/// Malo tego
wiemy- jak temu zaradzic , wiec na co czekamy?????
RomanK




Odpowiedź listem elektroniczym