Jak temu zaradzic? Jerzy ----- Original Message ----- From: "roman kafel" <[EMAIL PROTECTED]> To: "Multiple recipients of list prawica" <[EMAIL PROTECTED]> Sent: Saturday, June 22, 2002 10:12 PM Subject: Re: Prawica: Czekajac na drugi cud nad Wisla
Panei Jurku! Historia sie powtarza..oto mamy okres "wojen kokoszych" kto ma dziure w zadzie moze robic w Polsce co chce i jak chce i na ile chce ...za drobnym wyjatkiem....nie wolno tego robic POLAKOM! Czym sie tamto skonczylo wiemy..czym sie to skonczy ..wiemy tez/// Malo tego wiemy- jak temu zaradzic , wiec na co czekamy????? RomanK
