Dnia 23-06-2002 o godz. 4:42 roman kafel napisał(a):
> Po prostu powiedziec NIE! I pokazac wala!
> RomanK

Panie RomanKu:
Komu powiedzieć NIE? Komu pokazać wała? W moim krótkim życiu pokazałem już parę razy 
wała, ale czy to coś zmieniło w moim 
żytciwym położeniu? Co najwyżej miałem satysfakcję.
No i co z tego?
Jeżeli chcemy zmienić zaistniałą sytuację, tov może zastanówmy się nad lepszymi 
rozwiązaniami. :)

Stefan Sękowski
pozdrawia

-----------------------------------------------------------------------
Pomóż demokracji ... i zarób pieniądze. Zostań operatorem komputera w obwodowej 
komisji wyborczej,
w wyborach samorządowych w 2002 roku. < http://www.pkw.gov.pl/katalog/2507.html >

Odpowiedź listem elektroniczym