Dnia 23-06-2002 o godz. 4:42 roman kafel napisał(a):
> Po prostu powiedziec NIE! I pokazac wala!
> RomanK
Panie RomanKu:
Komu powiedzieć NIE? Komu pokazać wała? W moim krótkim życiu pokazałem już parę razy
wała, ale czy to coś zmieniło w moim
żytciwym położeniu? Co najwyżej miałem satysfakcję.
No i co z tego?
Jeżeli chcemy zmienić zaistniałą sytuację, tov może zastanówmy się nad lepszymi
rozwiązaniami. :)
Stefan Sękowski
pozdrawia
-----------------------------------------------------------------------
Pomóż demokracji ... i zarób pieniądze. Zostań operatorem komputera w obwodowej
komisji wyborczej,
w wyborach samorządowych w 2002 roku. < http://www.pkw.gov.pl/katalog/2507.html >