From: sharon sharon 

  oare de ce ma incapatanez eu sa merg zilnic la munca ,sa stau 8 ore sau mai 
mult,alte 2 ore pe drum,plus solicitari neprevazute...????
  va rog spuneti-mi ca sunt tampit,

  Esti ! :))))
  De ce sa mergi la munca, la altii 8 ore pe zi, cand poti sa iti faci o firma 
a ta, si sa muncesti 16 ore pe zi ? :)
  Dar esti patron, exploatator al oamenilor muncii, al acestor jivine care 
oricat le-ai plati tot ce stiu este sa sparga usa cu capul la ora 16.30.
  Basca ca o sa schimbi portarii saptamanal, ca omul muncii nu se mai uita pe 
ce calca cand navaleste pe usa firmei. :) 

  ca mai bine faceam o fundatie sau ceva pe aproape ,tranteam un proiect 
   Euro-ajutator-vindecator-egalizator -datator de sanse-
   si aveam 90% finantare nerambursabila cu care faceam un concediu fain,dupa 
care stateam la coada cu alt proiect.....
  fraier....v-am spus eu...?????!!


  Nu dragule, faci un proiect Euro-raspandac-pe-mailuri-aplicat si trimiti 
zilnic cate o chestie "copy-paste" din ziare sau liste, pe alte 20 de liste.
  Iti ia 1 ora si poti sa "activezi" si de la mare sau de la munte daca are 
hotelul internet.
  In consecinta ai sa fi intr-o permanenta vacanta. :)

  Cu stima,
  Dicu-Sava Cristian
  www.dsclex.ro

Raspunde prin e-mail lui