From: sharon sharon
oare de ce ma incapatanez eu sa merg zilnic la munca ,sa stau 8 ore sau mai mult,alte 2 ore pe drum,plus solicitari neprevazute...???? va rog spuneti-mi ca sunt tampit, Esti ! :)))) De ce sa mergi la munca, la altii 8 ore pe zi, cand poti sa iti faci o firma a ta, si sa muncesti 16 ore pe zi ? :) Dar esti patron, exploatator al oamenilor muncii, al acestor jivine care oricat le-ai plati tot ce stiu este sa sparga usa cu capul la ora 16.30. Basca ca o sa schimbi portarii saptamanal, ca omul muncii nu se mai uita pe ce calca cand navaleste pe usa firmei. :) ca mai bine faceam o fundatie sau ceva pe aproape ,tranteam un proiect Euro-ajutator-vindecator-egalizator -datator de sanse- si aveam 90% finantare nerambursabila cu care faceam un concediu fain,dupa care stateam la coada cu alt proiect..... fraier....v-am spus eu...?????!! Nu dragule, faci un proiect Euro-raspandac-pe-mailuri-aplicat si trimiti zilnic cate o chestie "copy-paste" din ziare sau liste, pe alte 20 de liste. Iti ia 1 ora si poti sa "activezi" si de la mare sau de la munte daca are hotelul internet. In consecinta ai sa fi intr-o permanenta vacanta. :) Cu stima, Dicu-Sava Cristian www.dsclex.ro

