Eu cred ca e cam devreme. Am castigat acum doi ani si am primit plicul la jumatatea lui iunie. Oricum, vezi si pe www.paginaloteristilor.com, pe forum. Daca au inceput sa apara castigatori, sigur vreunul a postat deja. --- moisabogdan2000 <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> alice, > tocmai citeam mesaje ale celor care au castigat anul > trecut si cei care > postasera primisera in perioada 20 aprilie 10 mai. > de aceea eram > curios. ca am aplicat si eu si.....astept. merci de > raspuns. > > __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com

