--- In [email protected], adriana tomasevici <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Eu cred ca e cam devreme. Am castigat acum doi ani si > am primit plicul la jumatatea lui iunie.
incerc sa fac haz de necaz, desi cu greu si nu stiu daca este cazul, poate ca unii doar vor avea impresia ca primesc plicuri 'castigatoare' in posta din RO - cum vedem, cei de aici, orice este posibil in tara asta... chiar, anul asta, ce culoare credeti ca vor avea scrisorile ? deschidem un poll pe tema asta, sau sa deschidem un alt poll si sa punem intrebarea ce rezultate vor 'iesi' la referendumul din 19 mai..? * Alice, ai dreptate - din mai incepe oficial anuntarea castigatorilor dv2007/8, si tine pana'n iulie, fix 3luni, zice pe pagina lor. sanatate si mai ales noroc, mircea > Oricum, vezi si pe www.paginaloteristilor.com, pe > forum. Daca au inceput sa apara castigatori, sigur > vreunul a postat deja. --- moisabogdan2000 > <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > alice, > > tocmai citeam mesaje ale celor care au castigat anul > > trecut si cei care > > postasera primisera in perioada 20 aprilie 10 mai. > > de aceea eram > > curios. ca am aplicat si eu si.....astept. merci de > > raspuns. > > > > > > > __________________________________________________ > Do You Yahoo!? > Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around > http://mail.yahoo.com >

