salut,

felicitari in primul rand, am mai auzit despre cazuri asemanatoare.

statistic vorbind acestea pot fi numite exceptii - pentru cei care
castiga DV atunci cand se afla in SUA - inseamna ca sunt mai mult
decat norocosi (ceea ce e foarte bine pentru ei).

informatia despre anuntarea castigatorilor DV in perioada mai-iulie am
gasit'o aici:

http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html
(instructiuni participare)

faptul ca scrisorile se trimit mai devreme decat in perioada
specificata in instructiuni, cred ca nu e atat de important - e bine
ca se trimit scrisorile mai devreme - in sensul ca de obicei
intarzierea este penalizata.

care sunt pasii pe care trebuie sa'i urmeze un castigator DV dupa ce a
fost instiintat?

toate cele bune,

mircea


--- In [email protected], "Florin V." <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> eu am primit deja plicul, chiar acum o luna. e drept ca ceva mai 
> repede, pentru ca sunt in US, dar am citit pe forumul loteristilor ca 
> de pe la inceputul lui aprilie au inceput sa ajunga si in Ro.



Raspunde prin e-mail lui