pt Florin V:
felicitari,
si eu sunt tot in sua.....deci...pt mine alta data....
bafta in continuare.
"Florin V." <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
eu am primit deja plicul, chiar acum o luna. e drept ca ceva mai
repede, pentru ca sunt in US, dar am citit pe forumul loteristilor ca
de pe la inceputul lui aprilie au inceput sa ajunga si in Ro.
--- In [email protected], "Mircea
Balaceanu" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> incerc sa fac haz de necaz, desi cu greu si nu stiu daca este cazul,
> poate ca unii doar vor avea impresia ca primesc plicuri
'castigatoare'
> in posta din RO - cum vedem, cei de aici, orice este posibil in tara
> asta... chiar, anul asta, ce culoare credeti ca vor avea scrisorile
?
> deschidem un poll pe tema asta, sau sa deschidem un alt poll si sa
> punem intrebarea ce rezultate vor 'iesi' la referendumul din 19
mai..?
>
> * Alice, ai dreptate - din mai incepe oficial anuntarea
castigatorilor
> dv2007/8, si tine pana'n iulie, fix 3luni, zice pe pagina lor.
>
> sanatate si mai ales noroc,
> mircea
>
---------------------------------
Yahoo! Movies - Search movie info and celeb profiles and photos.
[Non-text portions of this message have been removed]