On 2015-01-23 05:29, Marc Gemis wrote:
Hallo,
ik heb een probleempje bij de volgende weg
https://www.openstreetmap.org/way/88368554 [1]
Deze is verbonden met een stukje fietspad naar het westen.
maar als je van de Polderstraat komt, kan je er niet op.
Ook als je van het fietspad in het westen naar de Polderstraat wil,
kan dat niet door de enkelrichtingen op de fietspaden.
Hoe zouden jullie de mapping corrigeren om de navigatie in orde te
krijgen ?
De aansluitende weg van de Polderlaan [2] heeft bycicle=use_sidepath. Ik
weet niet precies hoe dat door de routers wordt behandeld, maar het zou
in principe betekenen dat je er met de fiets niet mag komen.
Ik krijg soms wel een route over dat stukje.
Ik merk nog wel wat vreemde dingen op in de router (ik doe dit met
http://yournavigation.org/): Als je met het beginpunt speelt ergens op
het fietspad of de KA-I-laan in noordelijke richting, ten zuiden van de
Polderlaan, dan krijg je allemaal verschillende routes. Terug via de
Polderlaan naar het voetpad, naar het fietspad en zelfs rechtstreeks via
het tussenstukje tussen de twee wegen van de KA-I-laan. Zelfs een keer
tegen de richting op de KA-I-laan in naar de kruising met het fietspad.
Ik gok dus dat die bycicle=use_sidepath vreemde effecten geeft. Ik zou
dat verwijderen omdat het geen toegevoegde waarde heeft.
[2] https://www.openstreetmap.org/way/88368501
p.s. Ik weet dat het vreemd is om een fietspad te tekenen naast de
Koning Albert-I laan, terwijl het daar een fietsstrook betreft, maar
bijna de hele N34 langs de kust is zo gemapped. (niet door mij). Maar
zelfs zonder dat afzonderlijke fietspad, zou de van de Polderstraat
naar de overkant moeten kunnen geraken.
Die situatie voor de Polderlaan lijkt me ook een deel van het probleem.
Als ik op Google streetview kijk en als dat nog actueel is dan is het
fietspad langs de Polderlaan ook niet correct. Als je die wil behouden
dan zou ik op zijn minst een verbindingsstukje tussen het fietspad en de
kruising intekenen zodat je met de fiets van het fietspad op de kruising
kunt geraken.
Analoog aan wat bij de T-splitsing Polderlaan-Polderlaan iets naar het
zuiden is gedaan.
Maarten
Links:
------
[1] https://www.openstreetmap.org/way/88368554
_______________________________________________
Talk-be mailing list
Talk-be@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be
_______________________________________________
Talk-be mailing list
Talk-be@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be