Brecht, Vergeet je niet ons dan die oorspronkelijke data te bezorgen? Op 16 mei 2017 om 11:39 schreef Glenn Plas <gl...@byte-consult.be>:
> Hallo Brecht, > > Bedankt om ons te woord te staan. Een bijkomende opmerking, namelijk.. > de fout door Marc ontdekt te Temse ligt in de provincie Oost-Vlaanderen. > > Dus in de data van Oost-Vlaanderen zou die weg niet opgenomen mogen > zijn, wat ons dan brengt naar de vraag: waarom is die dan toch > aangepast. Als het antwoord op die vraag eenduidig kan worden gegeven > denk ik dat we aan de core van het probleem zitten. > > Kan je de originele shape file ergens publiceren? Ik vermoed stilaan > maar sterk dat het probleem ergens dicht aan de bron van de basisdata zit. > > Mvg, > > Glenn > > > On 16-05-17 11:07, Brecht Van Maldergem wrote: > > Heren, > > > > Gezien er begin dit jaar nog veel wegen waren die nog niet omgezet waren > van 90 naar 70 in de OSM dB, hebben wij de vrijheid genomen om deze > inderdaad zelf op te nemen; > > Zie https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-be/2017- > February/009670.html voor de originele dataset op welke de wijzigingen > gebeurd zijn. > > Deze dataset werd ons aangeleverd door AWV inderdaad. > > http://application-mapserver.be-mobile.biz/ms?map=/maps/ > public-osm/configs/speedReduction.map&SERVICE=WMS&REQUEST=GetCapabilities > > > > Voor alle feedback cf aanpassingen van Ilona, graag terugkoppelen naar > mij. > > http://www.openstreetmap.org/user/Ilona_S/history > > > > Ik vermoed dat de 'fout' in volgende remark kan zitten; > > Opgelet: Wegsegmenten waar de maximaal toegelaten snelheid '90' blijft, > zijn niet opgenomen in dit bestand met uitzondering van deze in de > provincie Antwerpen. > > Dat maakt dat de 'fout' zich zou beperken tot regio Antwerpen. > > > > Indien gewenst kan ook de originele shapeFile aangeleverd worden, mocht > dit makkelijker werken. > > > > Mvg, > > Brecht > > > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be > -- Joost Schouppe OpenStreetMap <http://www.openstreetmap.org/user/joost%20schouppe/> | Twitter <https://twitter.com/joostjakob> | LinkedIn <https://www.linkedin.com/pub/joost-schouppe/48/939/603> | Meetup <http://www.meetup.com/OpenStreetMap-Belgium/members/97979802/>
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be