Nedávno jsem tam byl a ty "ilegální stezky" zakreslil s pomoci Strava heatmap jako pěšiny. Dnes mi přišel mail od uživatele Stoklasa (0 editací), abych to smazal. Taky nevím, co si o tom mám myslet. Někdo už koukám s mazáním začal.
---------------------------------------------------- Stoklasa 25. 08. 2017 v 08:08 Dobrý den, včera jsem zjistil, že jste do map zanesl trasy, které by tam být zaneseny neměly. Jedná se o vybudované trasy pro kola, které jsou stavěny s tichým souhlasem a podmínkou, že nebudou veřejné. Bohužel zanesení těchto tras do mapy tuto křehkou rovnováhu narušuje a brzy zapříčiní jejich zrušení. Proto bych Vás chtěl požádat, zda by bylo možné tyto trasy odebrat z map. Cesta: 509881737 Cesta: 509881734 Cesta: 509881729 Cesta: 509881730 Cesta: 81457993 Cesta: 509881735 Cesta: 510371477 Cesta: 510486712 Cesta: 510486706 Cesta: 510486709 Cesta: 510486716 Cesta: 509881711 Předem mockrát děkuji za pomoc. ----------------------------------------------------- Milan ______________________________________________________________ > Od: Marián Kyral <mky...@email.cz> > Komu: <talk-cz@openstreetmap.org> > Datum: 25.08.2017 14:27 > Předmět: [Talk-cz] Ilegální pěšiny v lese? > >Ahoj, >v karlovarském kraji se objevil nový uživatel, který maže "Ilegální" pěšiny >na pozemcích "Náboženská matice". > >https://www.openstreetmap.org/user/Radek%20Broz/history > >Co s ním? > >Marián > >---------- > >_______________________________________________ >Talk-cz mailing list >Talk-cz@openstreetmap.org >https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz