Ahoj! > před několika lety jsem na základě satelitních map a trackování v terénu > dokreslil okolí Mníšku pod Brdy tak, aby tam byla všechna pole, lesy, louky > atd. co nejpřesněji podle skutečnosti. Investoval jsem do toho dost velké > množství času. > > Cca před dvěma lety tato data někdo smazal a pravděpodobně naimportoval > data z RUIANu. Je to vidět např. v okolí Kytína, kde kvůli tomu vznikly > bílé plochy na mapě (původně byla mapa kompaktně pokrytá). Viz > http://www.openstreetmap.org/changeset/52061130#map=16/49.8587/14.2206 > > Je možné vrátit původní data zpátky?
Urcite je.. na druhou stranu. Fakt nejsou ty bile plochy odlisne od tech RUIAN-luk? Z me zkusenosti tam vetsinou je rozdil. Pavel -- (english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek (cesky, pictures) http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/blog.html
signature.asc
Description: Digital signature
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz